BİZ KİMİZ ?

Faaliyete başladığı 1990 yılından bu yana pek çok prestijli projeyi hayata geçirdik. Surtaş inşaat olarak,p roje aşamasından başlayarak ürün geliştirme, mimari yapım-üretim dahil yüksek kalitede anahtar teslim konutlar, yazlıklar, kamu binaları, sulama göletleri, çevre düzenlemeleri, akaryakıt istasyonları gibi değişik alanlarda inşaat faaliyetlerinde bulunmuştur. Çalışmalarının tamamında kaliteyi ve güveni ön planda tutan Surtaş İnşaat, devam etmekte olan yapılarında da itinalı çalışmadan ödün vermemektedir.Estetik çevreye uyumlu proje üreten teknik kadrosuyla birlikte kalite ve güven faktörleriyle donanımlı uygulama ekibine sahip bulunmaktayız.

NE YAPTIK & NELER YAPARIZ ?

Surtaş inşaat olarak konut,ticari ünite,depo,kamu binası,endüstriyel tesis,akaryakıt istasyonu gibi projeleri ürettik ve üretmeye devam ediyoruz.Kurulduğu günden bugüne kadar 200.000 metrekareyi aşan projelere imza attık. Bodrum’da Mavi Bayrak Evleri,Surtaş Evleri,Mavi Park Evleri,Mavi Köşk Vilları,Okaliptus Evleri,Leman Vilları,Surtaş Çiğdem Evleri,Konak-1 ve Konak 2 Vilları,Surtaş Çam evleri,Surtaş Mandalin Park Evleri,Veli Demirci Evleri,Surtaş Yalı Evleri,Ortakent Altınkaya İş Merkezi gibi projeleri hayata geçirdik. Sivas’ta Mavi Köşe Evleri,Muhittin Bey Evleri,Şafak Evleri,Etembey Park Evleri gibi projeleri gerçekleştirdik. Sivas’ta akaryakıt istasyonları inşa ettik ve işletmelerini devam ediyoruz.

POLİTİKALARIMIZ

Sürekli kalite iyileştirme anlayışını benimseriz ve paylaşırız.

Müşterilerimize en iyi ürün ve hizmeti sunarak, müşteri mutluluğunu her şeyin üzerinde tutarız. Takım anlayışını benimseriz ve yaşatırız. Ekibimizin bilgi ve becerilerini arttırır ve geliştiririz. Sunduğumuz hizmeti sürekli iyileştiren yenilikçi bir kuruluşuz. Giderek artan kalite hizmet anlayışımızın, güvenlik şemsiyesi altında tüm müşterilerimize ulaşmasını sağlarız .

YETENEKLERİMİZ

İnşaat ve taahhüt alanında yaklaşık 30 faaliyet göstermekteyiz.

Estetik ve çevreye uyumlu proje üreten teknik kadrosuyla birlikte kalite ve güven faktörleriyle donanımlı uygulama ekibine sahip bulunmaktayız. Surtaş İnşaat, profesyonel çalışanlarıyla oluşturduğu kurumsal kimliğiyle "yaşam sanatı" olarak yorumladığı konut sektörüne odaklı faaliyetlerini öncelikli olarak benimsemektedir.

TOP